תשרי 23

15 בספטמבר, 2023

תשרי 23

תשרי. ואור נמוג מעט, שוכח, הרוח שב לנשום עמוק. אנו יוצאים ממערות המזגנים, ממלמלים מילות תודה רפות ומשתדלים לראות רחוק רחוק. בימים האחרונים, כמו בכל שנה – החל להצטלל משהו סביבבנו. השמיים מונחים מעלה תכולים ודוממים, השמש קצת פחות בוערת, ניחוח סתיו נישא ממרחקים; דבש גויאבות, לשד תמרים.

כל הבריות שוקטות מעט עם תום הקיץ. מי שרוצה לזכור עדיף שישתהה, שלא ילך במהירות. אנו קמות עם שחר ויורדות אל הים, מרבד צלופן מתנצנץ. היונים מנקרות מן החול זרעים בשלווה זהובה. אנו פורשות את המגבת בצל הסככה, מתיישבות, לוקחות לגימה מן המימייה, מביטות סביב, מארות אל תוכינו את האופק בנשימה קלה. אחר כך נטבול במים את כפות רגלינו. נזנק אל חיק הכחול לקול תרועת קרנו של טריטון. נקיף את שובר הגלים בשחיית חזה. לא יגע בנו דבר, ניקח כמה רגעים רק לעצמנו, ואז נשוב אל החוף בחתירה קצפית וקרירה. 

אולי זה תיאור של שחיית בוקר. אולי זה איחול לשנה חדשה. בואו ננסה להיות טובים יותר זה לזו, ערים יותר לטבע ומודעים יותר למה שקורה בתוכנו. ננסה לזכור את מה שצריך לתקן אבל גם לא לתת לו להעכיר את רוחנו. במשק רקחנו תפריט מיוחד לשנה החדשה. הוא מלא חרשופים, רימונים, תאנים ותפוחים. אתן מוזמנות לחגוג איתנו במשלוחים ובמסעדה. בואי, בואי שנה יפה. 

להזמנת משלוחים לחג

 

 

 

 

Instagram