אירועים

סוגי אירועים

החלל המרהיב של משק ברזילי על רקע שכונת נווה צדק הציורית, בצירוף מטבח העלית הטבעוני, הופכים את משק ברזילי לאתר המושלם לאירועים מיוחדים. רוב האורחים שכבר חגגו אצלנו לא היו טבעונים, והם גילו שממש לא צריך להיות טבעוני כדי ליהנות מעושר הטעמים שהמטבח שלנו מציע.

 • חדר אירועים פרטי

  חדר אירועים פרטיעד 50 אורחים

  בשעות הצהרים המסעדה הופכת לחדר אירועים פרטי. שולחן ארוך, מפות, פרחים, נרות, כלים ואוירה חגיגית. חדר האירועים הפרטי מציע אירועי יוקרה מתפריט המסעדה - עם יין, קוקטיילים וקינוחים - וגם אירועים צנועים יותר, המבוססים על מנות טעימות ועשירות המוגשות למרכז שולחן. בואו, ונתפור לכם את האירוע המתאים לתקציב ולסגנון שלכם.

 • בראנץ' במסעדה

  בראנץ' במסעדהעד60 אורחים בין השעות 10:00-14:00

  מסיבת קוקטייל ברחבי המסעדה בשעות היום כשהיא לא פועלת מאפשרת אוירה משוחררת ונעימה עם מגוון חללים לישיבה, עמידה ואפילו למוסיקה וריקודים. חצר המסעדה והמדרחוב הסמוך משמשת את אירועי הקוקטייל ויכולה לשמש כרחבת הופעות, מוסיקה, נאומים, סדנאות ועוד. הבר מגיש משקאות אלכוהוליים ומיצים סחוטים והמלצרים מסתובבים בין האורחים ומציעים להם מגוון רחב של מאפים וטעימות. מתאים להשקות, למסיבות לבריתות לחגיגות מיוחדות. עד80 איש

 • אירועים במסעדה בשעות הערב בימים א'-ג' בלבד

  אירועים במסעדה בשעות הערב בימים א'-ג' בלבד30 עד 100

  אירועים עסקיים, הרמות כוסית, השקות מוצרים, מסיבות עיתונאים ומסיבות משפחתיות: בימים א' עד ג' נסגור עבורכם חדר פנימי במסעדה, או את המסעדה כולה, לפי הצורך ולפי גודל הארוע, בכל שעות היום: אירועי בוקר, עם תפריט בראנץ' יוקרתי, מאפי בוקר, לחמי משק, מגוון סלטים, פיצות, שקשוקות, בורקסים ועוד; אירועי צהרים עם תפריט עסקיות; או אירועי ערב מיוחדים בכל חלל המסעדה, עם יינות, קוקטיילים ומנות מתפריט המסעדה באוירה המיוחדת של נווה צדק.

 • אירועי יוקרה

  אירועי יוקרה100 אורחים

  חתונות, בר או בת מצוה, ואירועים מיוחדים, לעד 100 איש, מתקיימים בחלל המסעדה עם המעדניה. בימים א' – ג' בלבד. עמדות הגשה פזורות ברחבי המתחם, עמדת קינוחים ייחודית, בר קוקטיילים ואזורי ישיבה מגוונים.

Instagram